Антикварні розкішний дерев'яний дивитися коробка ювелірних виробів

Антикварні розкішний дерев'яний дивитися коробка ювелірних виробів

Деталь малюнок більше дизайн упаковки & судноплавства упаковка: 1 шт в EPE піни в один картонні коробки з 6 шт Пінопласт доставки умови: EXW, FOB, CIF Найближчий морський порт: Yantian, Шеньчжень. Компанія інформацію краще, створений у 2007 року, спеціалізуючись на розробки, виробництва та експорту сигару...

Чат зараз

Відомості про продукт


Антикварні розкішний дерев'яний дивитися коробка ювелірних виробів


   Дерев'яні дивитися пакувальної коробкице незамінна упаковка проект в сучасну епоху. ФункціїДивитися пакувальної коробки полягає в оцінці. Вибирати упаковка право на продукт, вибрати упаковці, яка відповідає продукту класу і вибрати упаковці, що має значення і функції.


Що таке технічні характеристики коробочки для коштовностей дерев'яні дивитися?


luxury wooden watch jewelry box

Зображення товару

Antique luxury wooden watch jewelry box-1

Більше дизайн

Antique luxury wooden watch jewelry box-2

Antique luxury wooden watch jewelry box-3

WLJ-0145 wooden jewelry box

Доставки & тари

Antique luxury wooden watch jewelry box-6

wooden watch box shipping


П. коли я можу отримати ціну?

Ми зазвичай наводять протягом 24 годин після того, як ми отримаємо ваш запит. Якщо вам потрібна швидке відповідь, можна додати нас інші контакти, такі як whatsapp, skype і т. д.


П: що таке найбільша сила над іншими постачальниками?

У нас-пилу іконописна майстерня.


Питання: як я можу отримати зразка, щоб перевірити ваші якості?

Ми можемо допомогти, щоб надрукувати логотип ви зразком, зразок вартість може бути повертається після підтвердження замовлення, що коли кількість порядку перевищує наш MOQ.


Q: які типи файлів ви приймаєте для друку?

AI, PDF, CoreDraw, висока роздільна здатність JPG.


Запитання: чи можете ви зробити дизайн для нас?

У нас є професійна команда мають багатий досвід у подарунок коробки дизайну і виробництва. Просто скажіть нам ваші ідеї, і ми допоможемо здійснити ваші ідеї в ідеальний пакувальні коробки.Питання: про що свинець час для масового виробництва?

Чесно кажучи, це залежить від кількості замовлення і сезону, ви розміщуєте замовлення. Свинець час MOQ становить близько 35-45 днів. Взагалі кажучи, ми пропонуємо запуску розслідування за два місяці до дати, які потрібно зробити roducts у вашій країні.

Пара:Високий кінець заводу ціна дерев'яний дисплей годинник вікно з скла вікна Наступний:Порожній фантазії дерев'яний ящик шоколаду

Розслідування