Про нас


Про нас

Наша історія:

Краще дерев'яних ремесел & Подарунки Co., Ltd була заснована в 2007 році, ми є малим і середнім підприємством в області дизайну, виробництва та продажу. У нас є близько 80-100 працівників і завод знайти в районі HuiYang, місто Хуйчжоу провінції Гуандун. Ми спеціалізуємося на дерев'яні вироби упаковки ремесел, таких як сигари humidor і аксесуари 、 коробка ювелірних виробів 、 дивитися вікні box вино поле box чайної та інших видів дерев'яних подарунковій коробці .

volenx cigar humidor factories

Наша фабрика

За останні 11 років ми стали відомим виробником дерев'яних виробів. 1000 квадратних метрів заводу з новітнім обладнанням і добре керованим персоналом, ми будемо краще.

Наш продукт:

Ми спеціалізуємося на розробці high виробництві високоякісної дерев'яної коробки для упаковки, а наша основна продукція:

1. Дерев'яний сигарний humidor 、 кабінет;

2. Дерев'яна коробка для ювелірних виробів;

3. Висока кінця дерев'яної коробки перо;

4. Дерев'яна коробка для вина;

5. Дерев'яний чайний ящик.

different types of cigar accessories


Застосування продукту: Якщо ви хочете дізнатися більше подробиць про нашу продукцію, будь ласка, зв'яжіться з нашим сервісом або відвідайте наш сайт, спасибі!

Тепер наша технологія була досить зрілою і наші продукти, пов'язані з багатьма ринками, такими як магазин сигари store ювелірний магазин supermark просування супермаркет і магазин подарунків і т.д. Подарунки ремесла з'явилися в нашому житті і створив багато несподіваних сюрприз.

 

Наш сертифікат:

1.У 2013 році ми стали золотим членом Alibaba;

2.У 2009 році ми отримали гарантію на виготовлення продукції для Xkar;

3.У 2014 році ми дуже раді бути партнером PDR, і ми співпрацювали вже 3 роки.

4.У 2016 році ми отримали гарантію Cohiba, яка є міжнародною маркою сигар.


wooden box certifications

Виробниче обладнання:

Ми часто виробляємо наші дерев'яні вироби за допомогою машини для різання 、 полірувальної машини machine шліфувальної машини і т.д.

wooden cigar box process

wooden cigar case workshop.jpg

cigar humidor factory.jpg

产品生产流程

Наш сервіс:

Ми орієнтуємося на виробництво високої якості подарунковій коробці, наш професійний сервіс відповість на ваші питання першим, він включає в себе дизайн 、 вибір матеріалу s ремесла виробляти inspection перевірки товарів and відправлення та інші деталі.

І тепер ми робимо великі зусилля в післяпродажне обслуговування для задоволення наших клієнтів.

volenx cigar humidor group.jpg

wooden boxes Advantages

Наш Парнер:

Weilongxin компанії продукти тепер були значно експортується в більш ніж 50 країн в Америці, Eruope, Канади, Австралії, Близького Сходу, Росії і так далі. задовольнити всіх дарувальників та інших споживачів з усього світу.

weilongxin wooden box customer